basicخوش آمدید
دانلود نرم افزار صد باب مشــــکل گشـــا نسخه اندروید
screenshot

نرم افزار صد باب مشکل گشا نسخه اندروید

این نرم افزار یکی از شاهکارهای تیم این اپلای در عرضه عریضه نویسی می باشد. در این نرم افزار استاد از ۲۴ اساتید مختلف۶۷ نسخه های مختلفی را فاش میکند که همه این نسخه ها کاملا مجرب و فوق العاده قوی و فوری می باشد که شما با انجام هر یک از این نسخه ها میتوانید مشکلات و گره های زندگیتان را حل کنید و در ضمن در بخش آموزش این نرم افزار اداب و تکنیکهایی برای موثر بودن نسخه های مشکل گشا را فاش میکند و همچنین بیش از ۴۰۰ ادعیه و ذکرهای مختص مشکل گشایی مجرب را ذکر میکند

این نرم افزار مجموعه دعا و نسخه هایی برای

http://s7.picofile.com/file/8235046468/30.jpg

ادعیه مشکل گشا

رفع مشکلات خانوادگی

رفع مشکلات کاری

رفع مشکلات مالی

رفع مشکلات سخت

http://s6.picofile.com/file/8235046484/31.jpg

دعاهای رفع مشکلات مادی

و تمام مشکلاتی که دارید می باشد.فقط باید حق الناس را رعایت کنید تا مشکلاتتان با این نسخه ها سریع برطرف شود.

این نرم افزار شامل

http://s6.picofile.com/file/8235046526/33.jpg

ادعیه دفع دشمن

بخش آموزش:


در این بخش مانند دیگر نرم افزار های ۱۰۰ باب بخشی را جهت آموزش آداب عمومی جهت استفاده از تعویذات مانند ساعات و مکان و ابزار های مورد استفاده در انجام تعویذات برای دوستانی که از مجموعها دیگر استفاده نکرده اند و با این مسائل آشنایی ندارند قرار داده ام .

بخش اذکار:

http://s7.picofile.com/file/8235046518/32.jpg

ادعیه محبوب خلایق و دفع دشمن و رفع چشم زخم و …..

در این بخش ادعیه و اذکاری از کتب خطی قدیمی را برایتان استخراج کرده و به صورت جدا جدا قرار داده ام که البته هیچ کدام نیاز به تفسیر و ارائه قوائد نداشته اند و فقط کافیست مطالب و آدابی که در بخش آموزش و بخش آداب تعویذات آورده ام را رعایت نمایید تا انشا الله مطلوب حاصل شود .

بخش آداب تعویذات – سرّاکبر:

در این بخش آداب بسیار بسیار مهم که در امور علوم اسلامی و اداعیه و اذکار  را که به این صورت در هیچ کتابی نمیابید و تنها علمی است که در نزد اساتید و به صورت سینه به سینه و تجربی کسب کرده ام که شما هم باید رعایت نمایید مانند اسما تیجان, حصار کردن محل نوشتن تعویذ,وفق طاعت , ید روحانی و طلسمی که باید بعد از انجام هر تعویذ و یا دعایی باید برای اثر بخشی آن انجام شود قرار داده ام .

بخش یکصد باب مشکل گشا:

و در نهایت می رسیم به هم ترین قسمت نرم افزار که شامل ادعیه و اذکار مشکل گشا که از کتب قدیمی و به صورت تجربی و کاملا مجرب را جمع آوری کرده ام به همراه آداب و قوائد ساعات و نحوه انجام دادن آنها در اختیارتان قرار داده ام تنها توجه کنید که با صبر و دقت مطالعه کنید و بعد از ان طبق قوائد و آداب و توضیحات انجام دهید .

توجه کنید که هر کدام از اداعیه را می توانید برای خودتان و دیگران انجام دهید و تنها ادعیه موجود در امور خیر قابل اجرا می باشند و بسیار پسندیده است که مومنین در حق یکدیگر دعای خیر بکنند و خداوند این ادعیه را سریع اجابت می کند انشا الله.

****برای درخواست سفارش  پستی روی لینک زیر کلیک کنید****

این نرم افزار که جزء مجموعه نرم افزارهای صدباب علوم غریبه از سایت این اپلای می باشد.به اسم صد باب مشکل گشا امروز در همین پست برای دانلود قرار میدهیم.

در این نرم افزار در بخش اداب تعویذ. چند سر اکبر را فاش میکنم ,این قواعد را من در سایت و در کتابهایم قرار نداده ام.و شما در هیچ کتاب و سایتی هم ندیده اید. و دلیل آن هم این است که به دست نااهلان نیوفتد.باور کنید همیشه ترس از این داشته ام که خدایا نکند این علم به دست سوء استفاده گران بیوفتد. ولی باز امیدم را با خدا پیوند دادم و از او یاری جستم . از ۱۴ معصوم کمک گرفتم که این قوائدی که در این نرم افزار قرار میدهم به دست سودجویان و نا اهلان نیفتد و فقط کسانی استفاده کنند که مشکلات خود و دیگران را حل کنند و زندگی خوش  و راحتی داشته باشند و گره از مشکلاتشان و دیگران بردارند

همچنبن میتوانید تمام نرم افزار های علوم غریبه را که شامل 18 نرم افزار علوم غریبه اندروید و 15 نرم افزار نسخه ویندوز و همچنین نرم افزار محاسباتی علوم غریبه که 17 امکان محاسباتی دارد را به قیمت  70 هزار تومان  سفارش پستی نمایید و بعد از دریافت مجموعه کامل وجه را به مامور پست پرداخت نمایید که برای توضبحات تک تک محصولات روی همین لینک کلیک کنید

برای سفارش روی لینک زیر کلیک کنید

لینک خرید پستی در منزل

جهت هر گونه سوالات و پشتیبانی و یا مشاوره با تیم مهندسین ما تماس بگیرید

09333885448

مشخصات محصول:

نام محصول:نرم افزار ۱۰۰ باب مشکل گشا نسخه اندروید

نوع فایل: apk

حجم فایل: ۱۹٫۱مگا بایت

منبع:http://inapply.com

قیمت محصول۲۱۰۰۰ تومان

قیمت برای نسخه اندروید:  ۹۶۰۰ تومان

قیمت نرم افزار: 5000 تومان

تاریخ آخرین ویرایش: 95/05/07

نحوه خرید: خرید آنلاین و دانلودمحصولات مشابه
برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید